Menu

Na każdy temat

Codziennie wpisy na każdy temat, od mody po sport. Od filmu po muzykę. Od e-sportu po technologie.

Czy City włączy się do walki o mistrzostwo ?

priestek

city

Środa 5 kwietnia 2017 roku. Dzień jak co dzień, lecz dla miłośników piłki nożnej dzień szczególny. Bowiem dzisiaj dojdzie do wielkiego spotkania. Lider z Londynu będzie podejmować pretendenta Manchester City.

 

Wszystkie oczy będą skupione na ten mecz. Jeśli dzisiaj Chelsea polegnie prawdopodobna walka o mistrzostwo jeszcze się nie zakończy. Dopiero się rozpocznie jak w wywiadzie przed tym meczem powiedział Arsene Wenger. Chelsea po ostatniej porażce u siebie będzie liczyć na nieudolność gry w obronie drużyny Pepa.

 

Obecna forma piłkarzy Guardiola woła o pomstę do nieba. Po dobrej serii nastąpił zwrot w przeciwnym kierunku. John Stones dalej gra jak nie opierzony zawodnik. Aguero marnuje wiele sytuacji stu procentowych. Można powiedzieć, że gdyby City wygrało mecze z Liverpoolem i z Arsenalem teraz ich strata do Chelsea była by bardzo mała.

 

Chelsea poległa w ostatnim meczu ale czy to znak ostrzegawczy ? Ciężko stwierdzić. Crystal Palace gra obecnie bardzo dobrze mimo braku kilku kluczowych zawodników. Porażka może zaboleć Cone, bowiem po kapitalnej serii zaczęło się robić dość niebezpiecznie w ligowej tabeli. Czy Conte dzisiaj pośle do boju ten sam skład co parę dni temu ? Myślę, że jednak nastąpi jedna lub dwie zmiany.

 

Jak oceniam mecz ? Oceniam, że City może dzisiaj zaskoczyć. Jak zagrają na maksimum skoncentrowania i z wiarą we własne umiejętności mogą pokonać Chelsea. Stawiam 2-1/3-1 dla Manchesteru. A wy jak sądzicie czy walka o mistrzostwo dzisiaj rozpocznie się na nowo ?

© Na każdy temat
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci