Menu

Na każdy temat

Codziennie wpisy na każdy temat, od mody po sport. Od filmu po muzykę. Od e-sportu po technologie.

Czy jesteśmy sami we wszechświecie ?

priestek

obcy

O życiu pozaziemskim było już wiele teorii. Wiele filmów, programów czy seriali. Czy tak na prawdę kosmici mogą istnieć ? Czy są wysoko rozwiniętą cywilizacją ? 

Długo się zastanawiałem o czym będzie mój kolejny wpis. Dla wielu temat ten jest śmieszny. Nie dziwie się. Sam kiedyś tak myślałem. Przecież nie możliwe jest, że ktoś tam gdzieś w kosmosie żyje i jest bardziej rozwinięty od nas. Po pewnym zdarzeniu zmieniłem mój pogląd na ten temat. Uwierzyłem, że jednak coś może jednak tam istnieje i nas obserwuje. Nie będę opisywał tego zdarzenia, pragnę przedstawić kilka teorii jakie możecie sami znaleźć w internecie ale też moje spostrzeżenia na ten temat. Zapraszam do lektury.

Starożytne kultury i życie pozaziemskie

 

Majowie, Egipcjanie czy też inne starożytne cywilizacje wierzyły, że ktoś wstąpił z nieba i pomagał im w budowie piramid czy też innych budowli. Patrząc na to z boku jak wiele tysięcy lat temu Egipcjanie zbudowali piramidy, których budowa trwała by na tamte czasy wiele lat. Budowa ich jest zagadką do dzisiaj. Wiele jest programów w telewizji ukazujących opinie ekspertów i nie tylko na ten temat. Najbardziej interesujący temat starożytności i kosmitów to piramidy. Jest też wiele innych przykładów ale nie będę się w nie zagłębiać. 

 

Roswell 

O Roswell było już wiele teorii. Najbardziej znaną jest, że rozbił się tam statek kosmiczny. Czy to prawda ciężko stwierdzić. Ale prawdziwe jest, że coś się tam na pewno wydarzyło. Ileż ludzi chciało by się cofnąć w czasie i móc na własne oczy zobaczyć to się tam stało. Tajemnica szybko nie ujrzy światła dziennego.

 

Projekt SETI

Wielu z Was słyszało na pewno o tym projekcie. Jeśli nie troszkę przybliżę wam na czym on polega.  

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [ewa] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fajnie byłoby zobaczyć kosmitów.

© Na każdy temat
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci